Pivná šachta Basic

Kód: BASIC
Najlepšia Cena
€99
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
1.12.2023

Pivná šachta BASIC (manuálna) je podzemný skladovací priestor na pivo alebo iné nápoje. Je rozmerovo nenáročný a umožňuje uskladniť a vychladiť až 15 fliaš. Po otvorení šachty sa obsah ručne vytiahne hore a za-aretuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

- dve verzie: manuálna BASIC a hydraulická LIFT
- funguje bez elektriny
- vodotesný priestor, žiadna špina a hmyz
- schladí na 8 - 10 °C ako zo siedmeho schodu
- obsahuje aj otvárač na fľaše
- Made in Germany

Inštalácia

Vhodné miesto pre "Pivnú šachtu" je niekde v tieni. Vykopte 20 cm širokú a 95 cm hlbokú jamu. Predtým než začnete, uistite sa, že pod zemou nie sú žiadne káble. Do vykopanej jamy vložte plastovú rúru. Spodok aj vrch je vodotesný, takže sa nemusíte obávať, že by vašu skrýšu našiel nejaký hmyz. Zahrňte okolie rúry zeminou. A polejte vodou, aby sa usadila. Vaša šachta je pripravená na naplnenie. Do držiaka môžete vložiť až 15 fliaš rôznej veľkosti. Takisto môžete do držiaka vložiť aj PET fľaše. Teraz môžete držiak spustiť - pomocou rukoväte vyrobenej z nehrdzavejúcej ocele - do trubice. Ak ste si vybrali verziu LIFT s hydraulikou, zatlačte držiak nadol. Potom otáčajte, kým sa neuzavrie v trubici.

Ak je vonku skutočne horúco, môžete pivo pred vložením do šachty schladiť v chladničke. Pred začiatkom párty nezabudnite vašu šachtu naplniť. Tá sa už postará, aby pivo zostalo vychladené.

Veko musí byť vždy dobre zatvorené.

Rozmery

20 x 95 cm

 

Video

Dodatočné parametre

Kategória: Pivná šachta
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: