Cocoon denná posteľ

Kód: 70000031
Značka: Applebee
€2 395
Na sklade u výrobcu

Veľká záhradná posteľ Cocoon XL je extra pohodlná a má unikátny dizajn ktorý si zamilujete. "Čím väčšie, tým lepšie." Denná posteľ Cocoon XL má pôsobivý priemer najmenej 220 cm a je plná krásnych zelených vankúšov. Gigantická veľkosť ponúka dostatok priestoru pre dve osoby. Napriek svojej veľkosti zostáva pohovka prekvapivo ľahká pri presúvaní vďaka držiakom z lana.

Detailné informácie

Podrobný popis

 O čom to je? 

☑️   pohodlie, pohodlie a pohodlie
☑️   veľa priestoru na ležanie
☑️   vhodná do exteriéru a dažďa
☑️   BEE WETT technológia
☑️   hliníkový rám v kombinácií s umelým ratanom

 

 Kúp si ju keď.. 

✅   máš rád kvalitné veci
✅   máš rád zelenú farbu
✅   rád si vychutnávaš oddych vo dvojici
✅   chceš nechať nábytok na daždi

 

 Nekupuj si ju keď.. 

❎    hľadáš lacné riešenie
❎    si limitovaný priestorom
❎    nemáš rád ratanový dizajn
❎    hľadáš pohovku pre jedného

 

Rozmery

ø220/76 cm (priemer/výška)


Materiál

rám - hliník

steny - umelý ratan (Polyetylén) 20mm, farba Mocca

vankúše - zelené, Bee Wett technológia, 238 g/m2, látka Olefin


Priestorová dispozícia

230 x 230 cm


BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.

Dodatočné parametre

Kategória: Pohovky a lehátka
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 65 kg