Elements XL sedacia súprava - Čierna

Kód: ELEMENTS XL LOUNGE BLACK
Značka: Applebee
€3 799
Na sklade u výrobcu

ALL WEATHER sedacia súprava Elements XL vhodná do každého počasia.

Sedacia súprava Elements XL je typickým príkladom nadčasového dizajnu založeného na kubizme. Nie nadarmo je sada modulov Elements dostupná v Apple Bee už viac ako 15 rokov. Táto sedacia súprava vychádza aj v bielej farbe. Náš dizajnér Apple Bee Sako Wijma vybavil súčasný variant XL robustným 18 mm výpletom Biculair ®, ktorý dodáva vašej záhrade krásny luxusný vzhľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje

1x  pohovka ľavá 160 cm, rám aluminium, Biculair pletený Čierny (20mm), BEE WETT® vankúše Pebble Šedé
1x  pohovka pravá 160 cm, rám aluminium, Biculair pletený Čierny (20mm), BEE WETT® vankúše Pebble Šedé
1x  rohový diel 100 cm, rám aluminium, Biculair pletený Čierny (20mm), BEE WETT® vankúše Pebble Šedé
1x  kávový stolík 75x75x32 cm, top odľahčený betón Lava, základ aluminium čierny

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 141 kg