LaVida Eukalyptus sedacia súprava

Kód: CH611AEFSC
Neohodnotené
Značka: Exotan
€1 465
7 dní

Hliníkový rám LaVida od spoločnosti Exotan dodáva tejto sedačke elegantný dizajn ktorý je nádherne doplnený drevom z ucalyptusu FSC®.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia

Sedacia súprava LaVida má antracitový hliníkový rám doplnený eukalyptusovým FSC drevom a vankúšmi z normálnej peny v obaloch zo OLEFIN látky. Pri daždi odporúčame nábytok zakryť alebo vziať vankúše dnu.
K sedacej súprave patrí konferenčný stolík a taktiež je možné doobjednať stredový sedací diel vďaka ktorému si môžete súpravu predĺžiť alebo ho môžete umiestniť samostatne ako záhradné kreslo.

Ak hľadáte plne vode odolnú variantu ktorej nevadí dážď s rýchlo-schnúcimi sedákmi odporúčame Vám sedaciu súpravu Villa.

FSC - drevené prvky sú certifikovaný Eukalyptus FSC (Forest Stewardship Council = Rada nad Lesným Hospodárstvom). Čo je medzinárodná mimovládna organizácia, ktorá podporuje trvalo udržateľné riadenie a rozvoj svetových lesov.

OLIFEN – je syntetické vlákno vyrobené z polyolefínu (ako polypropylén alebo polyetylén). Jeho prednosťou je pevnosť, odolnosť voči farbe a pohodlie, odolnosť proti škvrnám, plesniam, oderu, slnečnému žiareniu.

 

Farby

stone gray (šedá) + antracitový rám

Informácia

veľmi dobrá cena, drevená platforma, sedačka pre 5 ľudí, bez bočných opierok, vankúše s nutnosťou chrániť pred dažďom

Rozmery

245 x 245 x 63 cm

49,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 49.6 kg

EXOTAN - holandský výrobca kvalitného záhradného nábytku.