Long Island sedacia súprava - Coastal

Kód: LONG ISLAND LOUNGE COASTAL
Značka: Applebee
€4 339
Na sklade u výrobcu

ALL WEATHER sedacia súprava Long Island vhodná do každého počasia.

Sedacia súprava Long Island je modulárna a vhodná pre veľké i malé priestory. Long Island má povrchovou úpravou Coastal. Čisté línie sú charakteristické pre vzhľad tejto krásnej súpravy. Hrubo tkaná látka dodáva súprave luxusný vzhľad a vnáša do vašej záhrady plážovú atmosféru!

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje

1x  pohovka pravá 161 cm, SVLK teak Coastal, rám aluminium Taupe, BEE WETT® vankúše Natural dub 2ks
1x  pohovka 219 cm, SVLK teak Coastal, rám aluminium Taupe, BEE WETT® vankúše Natural dub 3ks
1x  kávový stolík 89x52x29 cm, SVLK teak Coastal, rám aluminium, farba Taupe

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 144 kg