Menton sedacia súprava - Čierna

Kód: MENTON LOUNGE BLACK
Značka: Applebee
€2 612
Na sklade u výrobcu

ALL WEATHER sedacia súprava Menton vhodná do každého počasia.

Sedacia súprava Menton je pomenovaná podľa mesta na Azúrovom pobreží. Známa tiež ako "perla Francúzska". Hliníková sada je tkaná špeciálnym spôsobom. Zmiešaná niť je mimoriadne silná. Tam, kde sa vlákna krížia, je krásna čierna "perla". Vzor výpletu sa odráža v podnoží konferenčných stolíkov Menton.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje

2x  kreslo 72 130 cm, lano farba Silk, gorálky čierne, rám aluminium čierny, BEE WETT® vankúše vo farbe Silk
1x  pohovka 194 cm, lano farba Silk, gorálky čierne, rám aluminium čierny, BEE WETT® vankúše vo farbe Silk
1x  kávový stolík ø70x35 cm, top odľahčený betón vo farbe Bronze, základňa aluminium čierna
1x  kávový stolík ø50x504 cm, top light weight concrete Bronze, base aluminium Black

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 60 kg