Milou sedacia súprava - Čierna

Kód: MILOU LOUNGE BLACK
Značka: Applebee
€2 609
Na sklade u výrobcu

ALL WEATHER sedacia súprava Milou vhodná do každého počasia. 

Dievčenské meno Milou znamená jemné a priateľské, to sa určite týka aj tejto novej perly v kolekcií Applebee. Verní prírode, ale s dobre známym výpletom Biculair®, na ktorý ste od Applebee zvyknutí. Prútie lemuje čiernym rám s práškovým nástrekom a zakrivenými líniami, ktorý dodáva Milou elegantný moderný vzhľad.

Vďaka svojej priateľskej veľkosti je Milou vhodný aj na balkón alebo menšiu terasu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje

2x  kreslo 77 cm, Biculair výplet vo farbe Willow, BEE WETT® vankúše Nature šedá
1x  pohovka 203 cm, Biculair výplet vo farbe Willow, BEE WETT® vankúše Nature šedá

1x  kávový stolík ø74x30 cm s čiernym hliníkovým rámom a topom s odľahčeného betónu vo farbe Láva

 

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 62 kg