Module X sedacia súprava - Coastal

Kód: MODULE X LOUNGE COASTAL
Značka: Applebee
€4 169
Na sklade u výrobcu

ALL WEATHER sedacia súprava Module X vhodná do každého počasia.

Sedacia súprava Module X je vyrobená z mimoriadne silného teaku, ktorý má povrchovou úpravou Coastal, ktorá dodáva vášmu nábytku svieži vzhľad. Sedáky a operadlá tejto sady sú vybavené našou technológiou BEE WETT®, ktorá zaisťuje dokonalý odvod vlhkosti.

Sada je modulárna, takže ju možné ju vyskladať v požadovanom prevedení. Práve jej modulárnosť umožňuje umiestniť ju na väčšiu terasu, ale takisto aj do kompaktnejšieho priestoru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje

1x  rám pohovky 224x74 cm, SVLK teak farba Coastal
1x  rám pohovky 150x74 cm, SVLK teak farba Coastal
1x  rám kresla 74x74 cm, SVLK teak farba Coastal
5x  spodný diel sedačky, pruh vo farbe Taupe
6x  opierka chrbtová, pruh vo farbe Taupe
5x  vankúš sedačky, BEE WETT® Nature šedá
5x  vankúš opierky, BEE WETT® Nature šedá
1x  rohový vankúš, BEE WETT® Nature šedá
6x  malý vankúš, BEE WETT® Nature šedá
2x  plávajúci stôl, plný teak SVLK farba Coastal
1x  vrch stola, teak SVLK farba Coastal

 

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 80 kg