Palm Bay sedacia súprava - Čierna

Kód: PALM BAY LOUNGE BLACK
Značka: Applebee
€3 499
Na sklade u výrobcu

ALL WEATHER sedacia súprava Palm Bay vhodná do každého počasia.

Kolekcia Palm Bay od Apple Bee sa vyznačuje oblými tvarmi a použitím robustného vypletacieho drôtu. Táto kombinácia zaručuje, že sedacia súprava určite nebude mať každodenný vzhľad. 

Technika tohto prútia bola predstavená pred niekoľkými rokmi spoločnosťou Apple Bee a je opäť použitá v novej kolekcií. Pre tento dizajn bol zvolený odolný 20 mm. opletací drôt s guľatým jadrom v čiernej farbe a so zodpovedajúcimi vankúšmi BEE WETT® v svetlošedej farbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje

2x  kreslo 102 cm, rám aluminium, Biculair výplet čierny (20mm), BEE WETT® vankúše Pebble šedé
1x  pohovka 236 cm, rám aluminium, Biculair výplet čierny (20mm), BEE WETT® vankúše Pebble šedé
1x  kávový stolík ø74x30 cm, top odľahčený betón vo farbe Láva, rám aluminium čierny

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 121 kg