Dominica stolička 58 cm

Kód: 70001199
Značka: Applebee
€299
Na sklade u výrobcu

Jedálenská stolička Dominica je vyrobená z matného čierneho popráškovaného hliníka. Sedadlo a operadlo sú vypletané pásom čiernej farby. Ľahký vankúš sedadla a teakové detaily v lakťovej opierke vytvárajú pekný kontrast. Táto stolička sa hodí aj k jedálenskému stolu Condor, ktorý je z rovnakého materiálu a strieda sa na ňom matná čierna s teakovými prvkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozmery

Veľkosť - 60 x 58 x 82 cm (d x š x v)
Rám - Aluminium čierna
Opierky - SVLK teak prírodný
Výplet - pás a šnúra, farba čierna
Podsedák - farba prírodný dub s technológiou Bee Wett

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stoličky a kreslá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.7 kg