Zara krémová stolička 53 cm

Kód: 70000964
Značka: Applebee
€229
Na sklade u výrobcu

Jedálenská stolička Zara je rovnako rafinovane spletená a zauzlená, čo vytvára hravý a priehľadný efekt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolička Zara je vyrobená z hliníka a jej najväčšou výhodou je, že je stohovateľná a ľahko sa skladuje. Ďalšou výhodou týchto stoličiek je, že podsedáky s technológiou Bee Wett® sa dajú ľahko odnímať.

Jedálenské stoličky Zara môžete ľubovoľné kombinovať, napríklad so stolmi Joie de Vivre alebo Jakarta. Môžete si tak vytvoriť svoj vlastný záhradný set podľa vášho výberu!

Rozmery

Veľkosť - 62 x 53 x 92 cm (d x š x v)
Rám - hliník
Výplet - 3mm drôt
Podsedák - farba prírodný dub s technológiou Bee Wett


BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

Dodatočné parametre

Kategória: Stoličky a kreslá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.5 kg