Zákaznícka podpora:info@pohodanaterase.sk

Grace jedálenský stôl 180 cm

Kód: CH1900THPL
€980
Na sklade u výrobcu

Záhradný jedálenský stôl Grace s oceľovým rámom a stolovou doskou z unikátneho materiálu HPL, ktorý je považovaný za jeden z najtrvanlivejších dekoratívnych povrchových materiálov, sa skvele hodí do industriálneho štýlu bývania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka svojim vlastnostiam je jedálenský stôl Grace nenáročný na údržbu a môžete ho nechať vonku počas celej sezóny. Vhodný k jedálenským stoličkám Grace.

jedálenský stôl Grace, 180 x 90 x 75 cm, oceľový rám, stolová doska HPL® v šedej farbe

HPL
High-Pressure Laminate sa považuje za jeden z najtrvanlivejších dekoratívnych povrchových materiálov a je k dispozícii so špeciálnymi úžitkovými vlastnosťami vrátane chemickej odolnosti, odolnosti proti ohňu a opotrebovaniu. Dosky laminátového stola, vyrobené z vrstiev impregnovaných fenolovou živicou, ktoré boli za veľmi vysokého tlaku stlačené do silného materiálu s povrchom odolným proti poškriabaniu, si vyžadujú minimálnu údržbu. HPL je retardér horenia a má antibakteriálne vlastnosti, čo z neho robí skvelú hygienickú voľbu v priestoroch na prípravu jedál, ako sú kuchynské dosky. HPL je odolnejšia, pokiaľ ide o chemikálie a teplo, v porovnaní s inými laminátmi.  

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁHRADNÝ NÁBYTOK
Záruka: 2 roky

EXOTAN - holandský výrobca kvalitného záhradného nábytku.

exotan-logo2