PIVNÁ ŠACHTA

3 položiek celkom
Pivná šachta Basic
Pivná šachta Basic
Skladom (2 ks)
€99
Kód: BASIC
Pivná šachta Lift
Pivná šachta Lift
Skladom (2 ks)
€189
Kód: LIFT
Veko
Veko
Skladom (5 ks)
€29

Veko s umelým trávnikom na vašu pivnú šachtu pre ešte lepšie maskovanie. Hodí sa na obe verzie (basic / lift).

Kód: VEKO

pic1

prekvapte svojich priateľov

 

 Špecifikácia

Vaša tajná skrýš na záhrade. To je "pivná šachta" ktorá poteší nielen vás. Prekvapte svojich priateľov, keď zo šachty na závlahu bude stúpať hore dobre chladené pivo.

Pivná šachta je podzemný skladovací priestor na pivo. Je nenáročný na priestor a umožňuje uskladniť a vychladiť až 15 fliaš.

- dve verzie: manuálny a hydraulický
- funguje bez elektriny
- vodotesný priestor, žiadna špina a hmyz
- schladí na 8 - 10 °C ako zo siedmeho schodu
- obsahuje aj otvárač na fľaše
- Made in Germany

 Inštalácia

vhodné miesto pre "Pivnú šachtu" je niekde v tieni. Vykopte 20 cm širokú a 95 cm hlbokú jamu. Predtým než začnete, uistite sa, že pod zemou nie sú žiadne káble. Do vykopanej jamy vložte plastovú rúru. Spodok aj vrch je vodotesný, takže sa nemusíte obávať, že by vašu skrýšu našiel nejaký hmyz. Zahrňte okolie rúry zeminou. A polejte vodou, aby sa usadila. Vaša šachta je pripravená na naplnenie. Do držiaka môžete vložiť až 15 fliaš rôznej veľkosti. Takisto môžete do držiaka vložiť aj PET fľaše. Teraz môžete držiak spustiť - pomocou rukoväte vyrobenej z nehrdzavejúcej ocele - do trubice. Ak ste si vybrali verziu LIFT s hydraulikou, zatlačte držiak nadol. Potom otáčajte, kým sa neuzavrie v trubici.

Ak je vonku skutočne horko, môžete pivo pred vložením do šachty schladiť v chladničke. Pred začiatkom párty naplňte vašu šachtu. Tá sa už postará, aby pivo zostalo vychladené.

Nezabudnite vždy dobre zavrieť veko.

 Rozmery

20 x 95 cm