Výhrevné podušky

Šetrite energiu pomocou vyhrievacej podušky

Vedeli ste, že nabíjateľná vyhrievacia poduška je dobrá pre životné prostredie a vašu peňaženku? Infračervené výhrevné teleso sa ohrieva priamo na tele cez vankúš, vďaka čomu budete príjemne v teple. Termostat sa teda dá jednoducho nastaviť o stupeň nižšie. Ideálne v časoch vysokých cien plynu!

Vyhrievacia poduška do interiéru aj exteriéru

Nabíjacie vyhrievacie podušky Cosi môžete používať po celý rok! Počas zimy sa zahrejete na svojom obľúbenom mieste na gauči. Prichádza chladné počasie? Potom ich vezmite von na terasu. Vankúše sú vyrobené z kvalitnej látky Sunbrella. Vďaka tomu sú stálofarebné a odolné voči plesniam.

Nabíjateľná a bezdrôtová vyhrievacia poduška

Cosipillows fungujú na batériu, vďaka čomu je vyhrievací vankúš nabíjateľný a bezdrôtový. Na nabíjanie batérie cez sieťovú zásuvku použite dodaný adaptér. Plná batéria vydrží až 5 hodín naraz. Chcete mať vždy možnosť používať svoju vyhrievaciu podušku? Potom si kúpte ďalšiu batériu.

Štýlové vyhrievacie vankúše

Cosipillows sú dostupné v 3 farbách: sivá, prírodná a pásikavá a dokonca aj v pletenom variante. Vďaka týmto neutrálnym farbám existuje vyhrievacia poduška do každého interiéru aj exteriéru! Elektrické vankúše sú identické vpredu aj vzadu: celý vankúš je teda opatrený krásnou látkou. Chystáte sa na Pletený, Pevný alebo Pruhovaný variant?

401_Cosipillow_Solid_grey_50x50cm_2 (1)

404_Cosipillow_Knitted_natural_50x50cm_4

2 položiek celkom

Cena

119120
1119120

Značky

Zobrazených položiek: 2
407 5810020 Cosipillow Solid grey 40x60 cm 1
Novinka Najlepšia Cena
€119

Cosipillows - COSI výhrevné vankúše menia chladné večery v interiéri aj exteriéri na útulné, príjemné, pohodlné a na extra dlhé. Vyhrievacie podušky Cosi majú infračervené...

Kód: 5810060
COSI výhrevný vankúš 50x50 cm
Novinka Najlepšia Cena
€119

Cosipillows - COSI výhrevné vankúše menia chladné večery v interiéri aj exteriéri na útulné, príjemné, pohodlné a na extra dlhé. Vyhrievacie podušky Cosi majú infračervené...

Kód: 5810070