Bočné Plachty

bocna plachta 1c

bocna plachta 2c

bocna plachta 3c

bocna stena 1c 

   green-16-E   Ponúkame vám priedušné plachty na mieru 
   green-16-E   Možné kombinovať s priehľadnou fóliou
   green-16-E   Bez plesní
   green-16-E   Pohoda počas celého roka 


Prečo HDPE ?

Vedeli ste, že kachle na drevo dokážu spotrebovať viac ako 200 metrov kubických vzduchu za hodinu? Chcete zdravé a príjemné prostredie na vašej terase? Chcete aby vám vlhkosť nekondenzovala na stenách a veciach?

Vyberte si z našich unikátnych plachiet z priedušného materiálu HDPE miesto autoplachiet z PVC.

HDPE znamená polyetylén s vysokou hustotou, čo je plast, ktorý sa pri zahrievaní a vysokom tlaku pretláča cez veľmi malé otvory a potom sa uzluje vo veľkých pletiacich strojoch.

Kvalita ktorú používame je 285 gramov na m2 a je to "panenský" materiál, ktorý nie je recyklovaný a je vybavený prísadami, aby sa zabránilo degradácii UV žiarením.

Výhody HDPE

  • zadrží až 90% veternej sily
  • nepôsobí plastovým dojmom a neleskne sa ako PVC
  • farbenestály
  • ľahko sa čistí
  • vynikajúco dýcha a zabraňuje tak problémom s vlhkosťou
  • bez plesní
  • perforovaný = jemne priehľadný
  • pružný
  • ľahký a veľmi silný

Materiál sa spracováva ručne pomocou veľkých priemyselných šijacích strojov. Nevýhoda tejto metódy je to, že náklady na pracovnú silu sú vyššie, pretože spracovanie vyžaduje viac času.


Ako to funguje v 8-ich krokoch

1. CENOVÁ PONUKA
predbežnú cenovú ponuku si môžete vyrátať tu nižšie. Šírka bočnej plachty sa meria od stredu stojky po stred stojky. Výška sa meria od zeme po stred hornej hrady.

2. FOTO
ak sa vám cena pozdáva, pošlite nám do E-mailu info@pohodanaterase.sk fotku vašej terasy a ručný nákres jednotlivých strán plachiet, aby sme vedeli kde chcete dvere alebo číru fóliu. Výška čírej fólie je max. 140 cm, zvyčajne 60 cm od zeme.

3. TELEFONÁT
v tomto bode vás bude telefonicky kontaktovať náš technik a prejde si s vami všetky detaily.

4. FINÁLNY NÁKRES
zašleme vám finálny nákres s presnými rozmermi, farbou, komponentmi a cenou. Ak je všetko v poriadku, pošlete nám váš súhlas s objednávkou do Emailu.

5. VÝROBA
po úhrade zálohy 50% ide vaša objednávka do výroby. Výroba trvá štandardne 4 týždne. Hneď ako budú vaše plachty vyrobené, vás budeme kontaktovať.

6. DODANIE
kuriér vás bude telefonicky kontaktovať ohľadom času dodania. Zvyšnú sumu 50% doplatíte kuriérovi dobierkou. Je možné platiť v hotovosti alebo kartou.

7. MONTÁŽ
je svojpomocná. Náš technik vám poradí ako plachty namontovať. Ak zvládnete zložiť skrinku z IKEY, zvládnete namontovať aj VERANDA plachty.

8. U-A-LAA
Hotovo! Užite si vašu Pohodu Na Terase aj počas zimných mesiacov! Tento produkt nevyžaduje skoro žiadnu údržbu po dlhý čas.
Nafúkané listy a špina sú minulosťou a s ohrievačom je na vašej terase príjemne teplo skoro po celý rok.

Poznámka:
v letnom období odporúčame plachty otvoriť na pár dní každé dva týždne, aby sa vrátili do svojho pôvodného tvaru.

 

KATEGÓRIE