Delgado sedacia súprava

Kód: DELGADO LOUNGE
Značka: Applebee
€2 779
Na sklade u výrobcu

ALL WEATHER sedacia súprava Delgado vhodná do každého počasia.

Drsný a silný, napriek tomu jemný. Pôsobivý individuálny charakter sedacej súpravy Delgado charakterizujú zakrivené línie v zadnej časti stoličky a pohovky. Rám je vyrobený z hliníka a povrchovo upravený v matnej antracitovej farbe. Kombinácia so svetlošedými vankúšmi a striebornými hliníkovými trubicami v zadnej časti nábytku dodáva modelu Delgado luxusný vzhľad. Konferenčný stolík má mimoriadne pevnú ľahkú betónovú dosku, ktorá je tiež ukončená vo farbe svetlošedá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje

2x  kreslo 88 cm, rám aluminium Antracite / Silver Grey, BEE WETT® vankúše Light Grey
1x  pohovka 288 cm, rám aluminium Antracite / Silver Grey, BEE WETT® vankúše Light Grey
1x  kávový stolík 130x70x27 cm, rám aluminium Antracite, top odlahčený betón, farba Grey

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 60 kg