Teak oživovač farby Coastal

Kód: OV0013
Najlepšia Cena
Značka: Applebee
€45
7-14 dní (16 ks)
Môžeme doručiť do:
19.8.2024

Applebee Teak Coastal oživovač farby bol špeciálne vyvinutý pre zachovanie šedej farby nábytku Applebee s farbou Coastal. Ľahko sa nanáša a má dlhotrvajúci účinok. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Teak je to najlepšie a najcennejšie, čo príroda ponúka z hľadiska dreva. Vyrábame náš teakový nábytok z dreva vypestovaného v plantážovom lese. Je to veľký krok vpred k ochrane prírodných lesov. Teak obsahuje veľa prírodných olejov, ktoré slúžia ako prírodná ochranná vrstva na drevo. Applebee už predbežne ošetruje všetok teakový nábytok s výrobkom proti hubám, ktorý je určený na ničenie spór plesní a plesní vo vnútri teaku. Pre vonkajšie použitie, teak nábytok bude vystavený dažďu, slnečnému žiareniu, nečistotám, vlhkosti a plesniam, a preto je dôležitá starostlivosť o vonkajší nábytok.

Applebee ponúka zodpovedajúce výrobky na údržbu všetkého vášho záhradného nábytku. Je to z toho dôvodu, že pre každý materiál je potrebná iná ochrana. Ak venujete svojmu záhradnému nábytku len trochu zvýšenú pozornosť tým, že ho budete správne udržiavať, môžete si svoj záhradný nábytok omnoho užívať dlhšie!


Teak čistič - TEAK CLEANER

Čistiaci prostriedok Applebee Teak Cleaner čistí a vracia teaku pôvodnú farbu. Na čistenie zvetraného teakového dreva jednoducho použite prípravok Applebee Teak Cleaner, ktorý bol špeciálne vyvinutý na ničenie plesní a rias v teakovom dreve. Jednoducho postupujte podľa pokynov na fľaši a farba bude obnovená. Pretože čistenie teaku si vyžaduje istý čas a úsilie, odporúčame vám použiť Applebee Teak Color Restore Antique alebo Shield skôr, ako sa znovu spustí zvetrávanie. Na videu nižšie nájdete jasný príklad čistenia záhradného nábytku z teaku.


Teak oživovač farby ANTIQUE

Applebee Teak Color Restore Antique je moderné ošetrenie teaku, ľahko sa nanáša a má dlhotrvajúci účinok. Pretože Applebee Teak Color Restore Antique je 100% na báze vody, je samozrejme nehorľavý a navyše ľudský a ekologický. Ošetrenie chráni váš teak a robí ho krásnym, pretože zaisťuje, že si prírodná medovo hnedá farba teaku udrží dlhšie. Applebee Teak Color Restore Antique nedovolí, aby váš teak počas celej sezóny zčernal alebo sivel. To je v kontraste s mnohými inými teakovými olejmi alebo teakovými tmelmi, ktoré sa musia často nanášať 4-krát za sezónu. Okrem toho chráni váš teak pred slnkom.

Teak oživovač farby COASTAL

Applebee Teak Color Restore Coastal je moderné ošetrenie teaku, ľahko sa nanáša a má dlhotrvajúci účinok. Pretože Applebee Teak Color Restore Coastal je 100% na báze vody, je samozrejme nehorľavý a navyše ľudský a ekologický. Ošetrenie chráni váš teak a robí ho krásnym, pretože zaisťuje, že si prírodná šedá farba teaku udrží dlhšie. Applebee Teak Color Restore Coastal nedovolí, aby váš teak počas celej sezóny zčernal alebo sivel. To je v kontraste s mnohými inými teakovými olejmi alebo teakovými tmelmi, ktoré sa musia často nanášať 4-krát za sezónu. Okrem toho chráni váš tík pred slnkom.


Teak ochranná vrstva - TEAK SHIELD

Applebee Teak Shield je produkt na údržbu založený na syntetických polyméroch, ktoré majú vlastnosti odpudzujúce vodu a nečistoty a sú odolné voči rastu rias a plesní.  Chráni teak pred vodou a vlhkosťou. Pôsobí ako prevencia proti škvrnám spôsobenými jedlom a nápojmi. Udržiava prirodzený odtieň dreva.

 

Video
ako vyčistiť Teak záhradný nábytok Applebee 

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradný nábytok
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: