Antigua jedálenská súprava

Kód: ANTIGUA DINING
Značka: Applebee
€2 925
Na sklade u výrobcu

Táto nádherná jedálenská súprava Antigua sa skladá z jedálenských šiestich stoličiek a stola. Dizajn je založený hlavne na hranatých, kubistických tvaroch, čo dáva tejto súprave taký pekný elegantný charakter. Stoličky aj stôl sú vyrobené z teaku s povrchovou úpravou Coastal, ktorá mu dodáva ľahký vzhľad. Sedadlo a operadlo jedálenskej stoličky sa upletené s pasu a šnúry vo farebnom odtieni taupe (hnedá). Všetky stoličky sú vybavené mäkkými podsedákmi vo farbe prírodný dub s technológiou BEE WETT ®.

Detailné informácie

Podrobný popis

 O čom to je? 

☑️   vysoká kvalita
☑️   vhodná do exteriéru
☑️   BEE WETT technológia
☑️   prírodný materiál teak v kombinácií s pásovým výpletom

 

 Kúp si ju keď.. 

✅   máš rád kvalitné veci
✅   páči sa ti hranatý dizajn
✅   chceš nechať nábytok na daždi
✅   máš rád drevo

 

 Nekupuj si ju keď.. 

❎    hľadáš lacné riešenie
❎    kvalita ti nič nehovorí
❎    máš rád guľaté tvary
❎    preferuješ kovový nábytok

 

Popis stôl

Dizajn jedálenského stola Antigua je založený na hranatých, kubistických tvaroch, čo mu dáva pekný elegantný charakter. Stôl je vyrobený z teaku so svetlou povrchovou úpravou Coastal, ktorý mu dodáva ľahký vzhľad. Stôl je určený pre 6 osôb.

Veľkosť - 240 x 95 x 76 cm (d x š x v)
Rám a doska - SLVK teak


Popis stolička

Dizajn jedálenskej stoličky Antigua je založený hlavne na hranatých, kubistických tvaroch, čo jej dáva pekný elegantný charakter. Stolička je vyrobená z teaku so svetlou povrchovou úpravou Coastal, ktorý jej dodáva ľahký vzhľad.

Veľkosť - 60 x 60 x 81 cm (d x š x v)
Rám - SVLK teak, farba coastal
Výplet - opaskový (pás a šnúra) taupe (hnedá)
Podsedák - farba prírodný dub s technológiou Bee Wett

Set obsahuje 1x stôl a 6x stoličku.

 

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Jedálenské súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 61 kg