Condor jedálenská zostava

Kód: CONDOR DINING
Značka: Applebee
€2 849
Na sklade u výrobcu

Jedálenská súprava Condor má elegantný a robustný vzhľad, ktorý vyniká najmä na ráme stola a stoličkách. Základným materiálom súpravy je matný čierny práškovaný hliník. Vankúše BEE WETT® majú hrubú štruktúru, avšak s jemným dotykom pre optimálne pohodlie. Vďaka prírodnému teaku ktorý tovrí dosku stola a operadlá stoličiek dodáva jedálenská súprava Condor vašej terase prírodný nádych.

Detailné informácie

Podrobný popis

 O čom to je? 

☑️   prírodný vzhľad
☑️   elegantný moderný dizajn
☑️   vhodná do exteriéru a dažďa
☑️   BEE WETT technológia
☑️   hliníkový rám v kombinácií s teakom

 

 Kúp si ju keď.. 

✅   máš rád kvalitné veci
✅   máš rád prírodný dizajn
✅   rád tráviš obedný čas na terase
✅   chceš nechať nábytok na daždi

 

 Nekupuj si ju keď.. 

❎    hľadáš lacné riešenie
❎    si limitovaný priestorom
❎    máš rád retro dizajn

 

Popis stôl

Robustný jedálenský stôl v elegantnom, prírodnom dizajne z ktorého sa budete tešiť dlhé roky a strávite veľa príjemných chvíľ s priateľmi a rodinou. 

Rozmery stola - 240 x 95 x 75 cm (d x š x v)
Vrchná doska - teak
Rám - hliník nastriekaný práškovanou čiernou farbou

Ponúkame aj menšiu verziu stola 190 x 95 x 75 cm pre 4 osoby, nie však ako set. Preto je potrebné si ho vyskladať spolu so stoličkami. Viac info tu.


Popis stolička

Jedálenská stolička Condor má typický dizajn Condor kde hlavným prvkom sú hliníkový čierny rám zvýraznený drevenou opierkou a kvalitnými podsedákmi vybavenými technológiou BEE WETT ® ktorá je odolná voči poveternostným vplyvom. 

Veľkosť - 60 x 78 cm (š x v)
Rám - hliník nastriekaný práškovanou čiernou farbou
Opierka - teak
Podsedák a operadlo - farba prírodný dub, 
Bee Wett technológia, 257 g/m2, látka Olefin
Set obsahuje - 1x veľký stôl a 6 stoličiek


BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.

Údržba teak

chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

Dodatočné parametre

Kategória: Jedálenské súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 65 kg