Dominica jedálenská súprava

Kód: DOMINCA DINING
Značka: Applebee
€1 990
Na sklade u výrobcu

Jedálenská súprava Dominica je vyrobená z matného čierneho práškovaného hliníka. Sedadlo a operadlo sú vypletané pásom čiernej farby. Ľahký vankúš sedadla a teakové detaily v lakťovej opierke vytvárajú pekný kontrast. Táto súprava sa skladá zo stolličiek Dominica a stedného stoal Condor, ktorý je z rovnakého materiálu a strieda sa na ňom matná čierna s teakovými prvkami. Výhodou tohto stola je, že nohy sú umiestnené smerom dovnútra.

Detailné informácie

Podrobný popis

 O čom to je? 

☑️   vysoká kvalita
☑️   vhodná do exteriéru
☑️   BEE WETT technológia
☑️   prírodný materiál teak v kombinácií s pásovým výpletom

 

 Kúp si ju keď.. 

✅   máš rád kvalitné veci
✅   páči sa ti hranatý dizajn
✅   chceš nechať nábytok na daždi
✅   máš rád kombináciu dreva a hliníka

 

 Nekupuj si ju keď.. 

❎    hľadáš lacné riešenie
❎    kvalita ti nič nehovorí
❎    máš rád guľaté tvary
❎    preferuješ drevo pred kovom

 

Popis stôl

Stredný jedálenský stôl Condor má elegantný a robustný vzhľad. Moderný dizajn zvýrazňuje matný čierny hliník rám a teaková prírodná doska. Stôl je určený pre 4 osoby.

Veľkosť - 190 x 95 x 75 cm (d x š x v)
Vrchná doska - teak
Rám - hliník nastriekaný práškovanou čiernou farbou


Popis stolička

Jedálenská stolička Dominica je vyrobená z matného čierneho popráškovaného hliníka. Sedadlo a operadlo sú vypletané pásom čiernej farby. Ľahký vankúš sedadla a teakové detaily v lakťovej opierke vytvárajú pekný kontrast.

Veľkosť - 60 x 58 x 82 cm (d x š x v)
Rám - Aluminium čierna
Opierky - SVLK teak prírodný
Výplet - pás a šnúra, farba čierna
Podsedák - farba prírodný dub s technológiou Bee Wett

Set obsahuje 1x stôl a 4x stoličku.

 

 BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Jedálenské súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 47 kg