Antigua sedacia súprava

Kód: ANTIGUA LOUNGE
Značka: Applebee
€4 303
Na sklade u výrobcu

ALL WEATHER sedacia súprava Antigua vhodná do každého počasia.

Sedacia súprava Antigua je vyrobená z teakového dreva s pobrežnou farebnou povrchovou úpravou a z prútia zo skutočného remeselného spracovania. Táto súprava je nepostrádateľná pre vašu záhradu. Extrémne silné vankúše vo farbe "prírodný dub" zaručujú, že si vďaka našej vlastnej technológii môžete úplne oddýchnuť a sú odolné voči vode a poveternostným vplyvom. Nábytok si môžete kompletne zariadiť podľa vlastného želania! Napríklad existuje sada dvoch konferenčných stolíkov, ktoré si môžete sami zariadiť, ako sa vám páčia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje

1x  pohovka ľavá 131 cm, rám SVLK teak Coastal, lano a tkaný výplet Taupe, Bee Wett vankúše Natural Dub
1x  pohovka pravá 193 cm, rám SVLK teak Coastal, lano a tkaný výplet Taupe, Bee Wett vankúše Natural Dub
1x  rohový diel 80 cm, rám SVLK teak Coastal, lano a tkaný výplet Taupe, Bee Wett vankúše Natural Dub
1x  set kávových stolíkov 81x81x35 cm a 65x65x26 cm, in SVLK teak farba Coastal

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 117 kg