Cocoon sedacia súprava

Kód: COCOON LOUNGE
Značka: Applebee
€4 965
Na sklade u výrobcu

ALL WEATHER sedacia súprava Cocoon vhodná do každého počasia.

Cameback! Nie nadarmo bol Cocoon znovu zahrnutý do kolekcie Apple Bee a tentokrát v úplne modernom vzhľade. Stále v typickom okrúhlom tvare. 
20 mm hrubý prút je ručne a s veľkým úsilím pevne omotaný okolo hliníkového rámu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a spolupráci s najšikovnejšími odborníkmi na pletenie si Apple Bee osvojila túto sofistikovanú techniku ​​pletenia. Dizajnér chce pomocou nového opletacieho prútu predstaviť myšlienku tkaných ratanových palíc. Pletené sisalové lano dodáva Cocoonu nielen jeho jedinečný charakter, ale je veľmi praktické pri premiestňovaní nábytku. Napriek svojej veľkosti je možné túto zostavu prekvapivo ľahko presúvať.

Cocoon je vaše bezpečné miesto v záhrade alebo na terase.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje

2x  kreslo 130 cm, rám aluminium, Biculair úplet farba Mocca (20 mm), BEE WETT® vankúše Zelené
1x  pohovka 236 cm, rám aluminium, Biculair úplet farba Mocca (20 mm), BEE WETT® vankúše Zelené
1x  kávový stolík 95x50x35 cm, SVLK kmene teak

 

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 171 kg