La Croix sedacia súprava

Kód: LA CROIX LOUNGE
Značka: Applebee
€3 819
Na sklade u výrobcu

ALL WEATHER sedacia súprava La Croix vhodná do každého počasia.

Pri sedacej súprave La Croix je teakové drevo kombinované s čiernymi povrazovými výpletom. Táto súprava zaujme minimalistickým dizajnom so špeciálnymi detailami. Lano je prevlečené cez teakový rám ako krajka. Táto technika pôsobí veľmi vzdušným dojmom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje

1x  pohovka ľavá 199 cm, rám SVLK teak Natural, lanový výplet (8,5 mm) čierna, BEE WETT® vankúše čierne
1x  pohovka pravá 134 cm, rám SVLK teak Natural, lanový výplet (8,5 mm) čierna, BEE WETT® vankúše čierne
1x  rohový diel 85 cm, rám SVLK teak Natural, lanový výplet (8,5 mm) čierna, BEE WETT® vankúše čierne
1x  stolík 70x70x35 cm, top & podstavec SVLK teak Natural, vypletané lano (8,5 mm) čierne

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 140 kg