Sticks and More sedacia súprava

Kód: STICKS AND MORE LOUNGE
Značka: Applebee
€4 990
Na sklade u výrobcu

ALL WEATHER sedacia súprava Stick and More vhodná do každého počasia.

Nová kolekcia Sticks and More od Apple Bee má svojrázny a tiež futuristický dizajn a trochu sa podobá na štýl Japandi: zmes japonského a škandinávskeho štýlu. Je tiež zrejmé, odkiaľ "palice" v tejto kolekcii pochádzajú; pekný detail, ktorý bol pridaný na operadlách. Kombinácia materiálov dodáva tejto sedacej súprave nový vzhľad. Rám tohto nábytku je vyrobený z hliníka a povrchovo upravený taupe (hnedou) farbou, čo v kombinácii s doskou konferenčných stolíkov z teaku dodáva tejto súprave jedinečný charakter, ktorý vo svojej záhrade hľadáte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje

1x  pohovka 140 cm, rám aluminium farba Taupe, SVLK teak top farba Coastal, Bee Wett vankúše Natural dub
1x  pohovka 216 cm, rám aluminium farba Taupe, SVLK teak top farba Coastal, Bee Wett vankúše Natural dub
1x  stredový diel 72 cm, rám aluminium farba Taupe, SVLK teak top farba Coastal, Bee Wett vankúše Natural dub
1x  rohový diel 87 cm, rám aluminium farba Taupe, SVLK teak top farba Coastal, Bee Wett vankúše Natural dub

1x  kávový stolík 88x88x23 cm, rám aluminium farba Taupe, SVLK teak top farba Coastal 
1x  kávový stolík 88x43x23 cm, rám aluminium farba Taupe, SVLK teak top farba Coastal 

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 144 kg