Cocoon stolička 60 cm

Kód: 70000032
Značka: Applebee
€315
Skladom

Jedálenská stolička Cocoon má typický dizajn Cocoon kde hlavným prvkom sú kruhové tvary. Napriek tomu je prekvapivo štíhla. Jej charakter ešte zvýrazňuje robustné hliníkové operadlo, ktoré plynulo prechádza do lakťových opierok.

Umelý ratan je decentne prepletený cez hliníkovú konštrukciu opierky vďaka moderným technikám pletenia. Súčasťou jedálenskéj stoličky Cocoon je aj podsedák BEE WETT ® odolný voči poveternostným vplyvom. V kombinácii s jedálenským stolom Joie de Vivre vzniká štýlová jedálenská súprava.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozmery

60/83 cm (šírka/výška)


Materiál

rám - hliník

steny - umelý ratan (Polyetylén) 20mm, farba Mocca

vankúše - zelené, Bee Wett technológia, 238 g/m2, látka Olefin


Priestorová dispozícia

65 x 65 cm


BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.

Dodatočné parametre

Kategória: Stoličky a kreslá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg