Elle pohovka 201 cm

Kód: 70001209
€2 035
Na sklade u výrobcu

Záhradná pohovka Elle 201 má čierny hliníkový rám a čierny pásový výplet. Vďaka svojmu dizajnu pôsobí štíhlo, avšak ponúka dostatok miesta na sedenie. Okrúhly matný čierny hliníkový rám dopĺňajú drevené lakťové opierky z prírodného teaku. Vankúše vo farbe prírodný dub sú vybavené technológiou Bee Wett.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozmery

Veľkosť - 83 x 201 x 64 cm (d x š x v)
Rám - Aluminium čierna
Opierky lakťové - SVLK teak prírodný
Výplet - opaskový (pás a šnúra) čierny
Podsedák a opierka - farba prírodný dub s technológiou Bee Wett


BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁHRADNÝ NÁBYTOK
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 30.2 kg