Elektrický ohrievač Tubtainer 2 s filtráciou

Kód: 2720
Najlepšia Cena
Značka: Kirami
€1 188
14 dní
Môžeme doručiť do:
16.5.2024

Elektrický ohrievač Tubtainer s filtráciou slúži na temperovanie vody proti zamrznutiu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

TUBTAINER elektrický ohrievač s filtráciou slúži na temperovanie vody, aby nezamrzla a na filtrovanie aby zostala čistá. Jeho výkon 2kW je príliš malý na ohriatie vody, aby bola horúca na kúpanie. Bude iba teplá. 

Kombinácia ohrievača a filtra s jednoduchou obsluhou. Jednotka pozostáva z elektrického ohrievača, obehového čerpadla, filtra a užívateľského panelu. Cieľom je udržiavať nastavenú teplotu vo vani jednoducho a s nízkymi nákladmi. Udržiavanie teploty stojí desiatky eurocentov za deň v závislosti od vonkajších teplôt. Voda vo vani zostane dlho použiteľná vďaka integrovanému filtru, keď vo vani použijete potrebné chemikálie. Filter je jednoducho vymeniteľná kazeta. Požadovaná teplota sa nastavuje na užívateľskom paneli a termostat riadi teplotu.

Filtrácia beží vždy počas kúrenia a tiež s časovačom každý deň.

Systém je zabudovaný vo vnútri pekného kovového puzdra, ktoré má vstup a výstup pre vodu a užívateľský panel na druhom konci. Zariadenie má 2kW ohrievač a je možné ho použiť s 10A elektrickou prípojkou. Kábel má zabudovanú ochranu proti poruchovému prúdu. Zariadenie sa dodáva s dvomi ventilmi a dvomi hadicovými spojkami pre hadicu s vnútorným priemerom 38 mm.

výška 65 cm
šírka 41 cm
hĺbka 60 cm
hmotnosť 31 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Horúce kade
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 31 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kirami Oy je fínska rodinná spoločnosť založená v roku 2001 ktorá je od mája 2021 súčasťou Harvia Group. Kirami je najväčší svetový výrobca víriviek, známy svojimi vysokokvalitnými vírivkami a bazénmi. Okrem víriviek si veľkú obľubu získali aj sauny Kirami FinVision. Spoločnosť zamestnáva 30 až 90 ľudí v závislosti od sezóny.