Okrúhly kryt s izoláciou 200 cm

Kód: IC2600U
Najlepšia Cena
Značka: Kirami
€680
14 dní
Môžeme doručiť do:
16.5.2024

Odolný a vysokokvalitný ochranný kryt s izoláciou pre kruhové vírivky Ø 200 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitím tohto krytu urýchlite ohrev vody vo vašej vírivke. Takisto udrží vodu teplú dlhšiu dobu a optimalizujete vykurovací výkon na nasledujúci deň. Kryt chráni pred napadanými nečistotami a takisto chráni vnútorné časti pred UV žiarením. Kryt zvyšuje bezpečnosť najmä pre rodiny s deťmi a domácimi zvieratami. Je štandardizovaný (EN 17125) ako bezpečnostný kryt.

Tento odolný izolovaný kryt má povrch z umelej kože a je kompatibilný s okrúhlymi vírivkami veľkosti L (200 cm), ktoré majú vonkajší ohrievač. Kryt možno tiež zložiť na polovicu a má na bokoch zabudované držadlá, ktoré uľahčujú zdvíhanie a manipuláciu. Uzamykací mechanizmus obsahuje štyri spony s bezpečnostnými zámkami, ktoré sú súčasťou krytu.

vonkajší priemer 203 cm
výška 7 cm
hmotnosť 14 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Horúce kade
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 14 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kirami Oy je fínska rodinná spoločnosť založená v roku 2001 ktorá je od mája 2021 súčasťou Harvia Group. Kirami je najväčší svetový výrobca víriviek, známy svojimi vysokokvalitnými vírivkami a bazénmi. Okrem víriviek si veľkú obľubu získali aj sauny Kirami FinVision. Spoločnosť zamestnáva 30 až 90 ľudí v závislosti od sezóny.