Hliníková pergola na stenu s lamelami ORION 360x530cm 3 nohy

Kód: OCW3653W OCW3653A Zvoľte variant
Novinka Najlepšia Cena
€5 044
14 dní 14 dní Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
7.8.2024 7.8.2024 Zvoľte variant

Objavte dokonalú kombináciu inovácie a štýlu s našimi pergolami na stenu ORION. Pergoly na stenu ORION ponúkajú vonkajší zážitok, ktorý prevyšuje očakávania. Tieto pergoly sú dostupné v bielej farbe a nadčasovej antracitovej farbe, prinášajú na vašu terasu nielen štýl, ale aj funkčnosť. Vyberte si z dvoch veľkostí, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pergola na stenu ORION je štýlové a praktické riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú spôsob, ako ochrániť svoj vonkajší priestor pred slnkom, dažďom alebo snehom. To predĺži vašu vonkajšiu sezónu a znamená, že môžete vždy pohodlne sedieť vo svojej vlastnej záhrade. Tato pergola je vyrobená výhradne z hliníka. Tento materiál je ideálny pre vonkajšie použitie. Nehrdzavie a je odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Pergola na stenu ORION ponúka zastrešený priestor s rozlohou 19,08 m², kde si môžete užívať vonku v každom ročnom období. Okrem toho sa táto pergola perfektne hodí ako prístrešok pre motorku alebo auto.   

Right view (1) (2)

Čím je tato pergola na stenu jedinečná?

Pergola na stenu ORION sa odlišuje nielen výberom materiálov, ale najmä jedinečným dizajnom. S touto pergolou sa myslelo na všetko. V prvom rade sú všetky skrutky namontované zvnútra a zakryté krytkami. To znamená, že na vonkajšej strane neuvidíte žiadne skrutky. Po druhé, otvory v nohách si môžete vybrať sami. To vám umožní určiť odtok vody a zabrániť zaplaveniu vašej terasy. Samozrejme, táto strieška je tiež 100% vodotesná. Ďalšou unikátnou vlastnosťou je, že lamely zostávajú úplne za nosníkom, keď je zdvihnutý, a je možné ich nakloniť o 135 stupňov. Tým sú lamely mimo dohľadu.   

green-16-E (1)   100% vodotesný   
green-16-E (1)   jednoduchá montáž   
green-16-E (1)   skrutky v nedohľadne   
green-16-E (1)   odtok vody si určte sami
green-16-E (1)   extra robustné nohy 116 x 116 mm 
green-16-E (1)   lamely zostávajú pri otvorení za nosníkom 
green-16-E (1)   vybavené lepiacou fóliou pre extra ochranu počas výstavby  

side view_anthracite

 

Vysokokvalitné materiály 

Pergola na stenu ORION 360 x 530 je celá vyrobený z hliníka. Rám je vyrobený z odolného hliníka, ktorý je ošetrený práškovou farbou, aby sa zabránilo hrdzi a korózii. Okrem toho má táto pergola extra hrubé nohy 116 x 116 mm. To poskytuje robustný vzhľad. Všetky skrutky sú kompletne z nerezovej ocele. Výberom týchto kvalitných materiálov je možné túto pergolu bez problémov využívať celoročne. A pre nadchádzajúce roky! 


Technické údaje

Materiál produktu: hliník
Rozmer pergoly na stenu: 360x530x255 cm ( dxšxv ), 3 ks nôh
Výška priechodu: 236 cm
Rozmery nohy produktu: 116x116 mm, hrúbka steny 1,5 mm
Rozmer trámu: 195x75 mm, hrúbka steny 1,8 mm
Rozmer lamely: 169x38 mm, hrúbka steny 1,5 mm
Kód farby produktu: RAL 7015 alebo RAL 9016
Farba produktu: antracit alebo biela
Nástavec na kľuku: naboku, vonku
Hmotnosť produktu: 272 kg
Záruka: 2 rokov
Rozmery balenia produktu: 348x41x34 cm ( dxšxv )
Počet balení: 6
Čas výstavby: 2 osoby/ cca 2 až 3 hodiny

Odtok dažďovej vody

Odporúčame umiestniť výrobok vodorovne. Pretože je odtok umiestnený vo všetkých štyroch nohách, odtok bude naďalej správne fungovať, aj keď inštalácia nebude na 100 % úrovni. Dažďová voda preteká kanálmi v lamelách k nosníkom pod nimi a potom je odvádzaná cez nohy. V spodnej časti nôh, pod podlahovými panelmi, sú drenážne otvory na postupné odvádzanie vody (nad zemou). Do dlažby sa odporúča inštalovať drenážny žľab. V závislosti od rastlín v oblasti však môže byť potrebné vyčistiť odtok a odkvapy.

orion-3x3-dazd

Montáž pergoly

Pergola na stenu ORION 360 x 530 cm sa ľahko montuje. Podrobný plán inštalácie pergoly nájdete v rozsiahlom návode. Je dôležité, aby kryt terasy bol umiestnený vodorovne a na tvrdom povrchu. Najlepšie sa to robí na základoch alebo ťažkých terasových dlaždiciach. Základ musí mať minimálnu plochu 22 x 22 cm. Okrem toho musí mať aj plochý vrch. Prístrešok je dodávaný s rozpernými skrutkami na upevnenie prístrešku k zemi. 

Dodatočné parametre

Kategória: Hliníkové s LAMELAMI
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: