Bio-etanol gel k TORNADU

Kód: 090801-1 090801-6 090801-12 Zvoľte variant
Najlepšia Cena
Značka: Höfats
€9 €38 €76 od €9
Skladom (2 ks) Skladom (1 ks) 7-14 dní Zvoľte variant
Počet fliaš
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
24.4.2024 24.4.2024 16.5.2024 Zvoľte variant

Bio- etanol gel TORNADO je určený pre všetky bio ohrievače TORNADO 90 a 120.  S bioetanolom Höfats horí Tornádo bezpečne, bez zápachu, bez dymu a trvalo udržateľným spôsobom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

TORNÁDO krb, fakľa, či lampáš očarí pri každej príležitosti inšpiratívnymi svetelnými efektmi a príjemnou atmosférou. Efektné vírenie ohňa na seba upozorňuje, a sálajúce teplo vás príjemne zahreje. Na výber máte z 1l balenia pri 1ks, 6ks balení, alebo balení 12ks.

                                       SPIN-Fackel-silber-USPs-2-pdp_1920x1920 hoefats-spin-stolni-biokrb-se-spiralovym-plamenem-26.jpg.big

Tajomstvo vírenia plameňov

Ako vzniká vírenie plameňov typické pre Tornádo? Veľmi jednoducho: bioetanol Höfats horí v sklenenom valci, a vďaka patentovanému prívodu vzduchu sa nasávaný vzduch roztočí a pomocou komínového efektu sa dočkáte nádhernej súhry roztočených plameňov.  Výška plameňov je vďaka tomuto špirálovitému efektu 5x vyššia ako u bežných biokrbov, pritom spotreba paliva ostáva stále nízka. 

Zapálenie biokrbu Tornádo je veľmi jednoduché. Palivo jednoducho nalejete do horáka a tento stolný biokrb zapálite. Doplňovanie paliva v biokrboch Höfats Spin sa vykonáva gélovým bioetanolom (z fľaše) do kruhových horákov. Súčasťou biokrbu je jeden horák. Pokiaľ chcete, môžete zakúpiť ďalší horák Tornádo Cup, na doplnenie paliva bez čakania na vychladnutie použitého horáka. Po dohorení horák vytiahnete a necháte vychladnúť. Medzitým doplníte palivo z fľaše do druhého (chladného) horáka, vložíte ho do biokrbu a zapálite. Potom len nasadíte valec zo špeciálneho borosilikátového skla a užívate si príjemnú pohodu s dlho sálajúcim teplom a vizuálnymi efektami.

                                      SPIN-funktion_1920x1920  SPIN-bioethanol-grafik-pdp_1920x1920

Palivo Höfats bioetanol: prírodné a udržateľné

Do biokrbov Tornádo SPIN je schválený iba bioetanol vo forme gélu. Höfats bioetanol je čistý alkohol, ktorý sa získava z obnoviteľných surovín a biologického odpadu. Toto prírodné palivo pre SPIN je vďaka tomu udržateľné a navyše horí úplne bez zápachu a dymu. Biolieh gél dlhšie horí, a ide predovšetkým o bezpečnú formu etanolu, na príklad ani pri prevrhnutí biokrbu nedôjde k rozliatiu a zatečeniu paliva.

hoefats-spin-stolni-biokrb-se-spiralovym-plamenem-6.jpg.big

Video

Dodatočné parametre

Kategória: OHRIEVAČE
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: