Luc sedacia súprava

Kód: LUC LOUNGE
Značka: Applebee
€1 099
Na sklade u výrobcu

ALL WEATHER sedacia súprava Luc vhodná do každého počasia.

Štýlové lehátko Luc je k dispozícii s vysokým alebo nízkym operadlom, takže môžete relaxovať dvoma spôsobmi! S touto sedacou súpravou si ľahko vytvoríte ďalšie miesto na záhrade, bez toho, aby zaberalo veľa miesta. Nápoj si môžete položiť na stolík, zatiaľ čo podnožka poskytuje ďalšie pohodlie pre odpočinok vašich nôh. Taký luxus!

Detailné informácie

Podrobný popis

Set obsahuje

2x  stolička vysoká 78 cm, rám SVLK teak Natural, opaskový výpet - farba Charcoal, bez vankúšov
2x  opierka hlavy, SVLK teak Natural
1x  podnožka teak 50x45x40 cm

BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.


Údržba teak


chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 30 kg