COSI výhrevný vankúš 40x60 cm

Kód: 5810060 5810020 5810040 5810080 Zvoľte variant
Novinka Najlepšia Cena
Značka: COSI
€119
14 dní 14 dní 14 dní 14 dní Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
16.5.2024 16.5.2024 16.5.2024 16.5.2024 Zvoľte variant

Cosipillows - COSI výhrevné vankúše menia chladné večery v interiéri aj exteriéri na útulné, príjemné, pohodlné a na extra dlhé. Vyhrievacie podušky Cosi majú infračervené vyhrievacie teleso a sú vyrobené z kvalitnej látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cosipillows - COSI výhrevné vankúše menia chladné večery v interiéri aj exteriéri na útulné, príjemné, pohodlné a na extra dlhé. Vyhrievacie podušky Cosi majú infračervené vyhrievacie teleso a sú vyrobené z kvalitnej látky.

17734_Teaser_cosipillow_2_staand_dark

Vďaka tkanine sú vankúše odolné voči UV žiareniu, farbám a plesniam, vďaka čomu sú Cosipillows vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie. Vyhrievacia podložka, ktorá je úžasná s nápojom na gauči alebo v kresle, robí vaše miesto mimoriadne pohodlným.

Všetky Cosipillows sú ekologické, pretože vankúše sa zahrievajú priamo na tele, a preto sa teplo nestráca vo (vonkajšom) vzduchu. To šetrí teplo a termostat nemusí byť vnútri nastavený tak vysoko. Cosipillows majú tri nastavenia teploty, nízke 38 °C, stredné 45 °C a vysoké 50 °C, ktoré sa dajú ľahko vybrať pomocou tlačidla vyhrievania na vankúši. Stlačením tlačidla sa aktivuje infračervené vykurovacie teleso a vy si môžete dlhé večery užívať nádherné teplo Cosipillows. Pri použití vyhrievacej podložky s najnižším nastavením ohrevu (+/-38°C) vydrží batéria v priemere 5 hodín. Pri najvyššom stupni ohrevu (+/-50°C) je doba prevádzky v priemere 2 hodiny.

Poťah na vankúš Cosipillows je možné prať podľa pokynov na pranie na štítku na vnútornej strane vankúša. Upozornenie: Vnútorný vankúš s infračerveným systémom sa nesmie namočiť.

 Cosipillows sa dodávajú s nabíjateľnou batériou a adaptérom.

 404_Cosipillow_Knitted_natural_50x50cm_4

  • Materiál Sunbrella tkanina
  • Farba Prírodná, šedá, pásikavá, pletená prírodná, 
  • Tepelná kapacita Nízka 38°C, stredná 45°C a vysoká 50°C
  • Vysoký tepelný výkon
  • Vrátane nabíjateľnej batérie a adaptéra
  • Kolekcia Cosipillow
  • Rozmery 40 x 60 cm

Šetrite energiu pomocou vyhrievacej podušky

Vedeli ste, že nabíjateľná vyhrievacia poduška je dobrá pre životné prostredie a vašu peňaženku? Infračervené výhrevné teleso sa ohrieva priamo na tele cez vankúš, vďaka čomu budete príjemne v teple. Termostat sa teda dá jednoducho nastaviť o stupeň nižšie. Ideálne v časoch vysokých cien plynu!

Vyhrievacia poduška do interiéru aj exteriéru

Nabíjacie vyhrievacie podušky Cosi môžete používať po celý rok! Počas zimy sa zahrejete na svojom obľúbenom mieste na gauči. Prichádza chladné počasie? Potom ich vezmite von na terasu. Vankúše sú vyrobené z kvalitnej látky Sunbrella. Vďaka tomu sú stálofarebné a odolné voči plesniam.

Nabíjateľná a bezdrôtová vyhrievacia poduška

Cosipillows fungujú na batériu, vďaka čomu je vyhrievací vankúš nabíjateľný a bezdrôtový. Na nabíjanie batérie cez sieťovú zásuvku použite dodaný adaptér. Plná batéria vydrží až 5 hodín naraz. Chcete mať vždy možnosť používať svoju vyhrievaciu podušku? Potom si kúpte ďalšiu batériu.

Štýlové vyhrievacie vankúše

Cosipillows sú dostupné v 3 farbách: sivá, prírodná a pásikavá a dokonca aj v pletenom variante. Vďaka týmto neutrálnym farbám existuje vyhrievacia poduška do každého interiéru aj exteriéru! Elektrické vankúše sú identické vpredu aj vzadu: celý vankúš je teda opatrený krásnou látkou. Chystáte sa na Pletený, Pevný alebo Pruhovaný variant?

401_Cosipillow_Solid_grey_50x50cm_2 (1)

402_Cosipillow_Knitted_grey_50x50cm_3.1

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradný nábytok
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: