Misa na oheň MODEM 60 Barbecook

Kód: BC-WOO-6005
Značka: Barbecook
€169
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Moderná 60 misa na oheň

Čo môže byť príjemnejšie, ako sa porozprávať a popíjať pri praskajúcom ohni v spoločnosti priateľov alebo rodiny?

Detailné informácie

Podrobný popis

Modern 60 misa na oheň

Čo môže byť príjemnejšie, ako sa porozprávať a popíjať pri praskajúcom ohni v spoločnosti priateľov alebo rodiny? Misa na oheň je obľúbenou pomôckou medzi mladými aj staršími ľuďmi. Perfektné na celoročné používanie, nenáročné na údržbu a vo všeobecnosti dosť kompaktné. Do misky na oheň sa skrátka oplatí investovať! 

  • mimoriadne kvalitatívne
  • tri pevné nohy poskytujú stabilnú základňu

Aké sú výhody misy na oheň Modern 60?

Misa na oheň Modern 60 má matnú čiernu farbu a mimoriadne elegantný tvar. S touto misou na oheň nielen vytvoríte teplo a útulnosť, je tiež skutočným potešením pre oči. Táto misa na oheň sa skladá z okrúhlej misky s plochým okrúhlym povrchom na spodnej strane a stojí na troch pevných nohách. Modern 60 má – ako už názov napovedá – priemer 60 cm a výšku 33 cm. Misa na oheň je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu: liatina. Liatina extra dobre drží teplo a zaručuje tak neustále šírenie príjemnej teploty. S misou na oheň Modern 60 máte teda istotu útulného večera plného zábavy!

Ako funguje misa na oheň Modern 60?

Zapálenie misy na oheň Modern 60 je veľmi jednoduché. V prvom rade je dôležité umiestniť misu na oheň na bezpečné miesto s rovným povrchom, ďaleko od horľavých predmetov. Keď sa to podarí, dobrodružstvo sa môže začať. Najprv položte na spodok misky podpaľovač a niekoľko kociek zapaľovača Barbecook a zapáľte ich pomocou extra dlhých zápaliek alebo zapaľovača. Potom postavte pyramídu s asi 5 kmeňmi. Najlepšie je pracovať s kúskami buka alebo dubu, aby sa vytvorilo rovnomerné teplo. Dub a buk horia dlho a dávajú krásne plamene. Je dôležité, aby bolo vaše drevo suché. Ak tomu tak nie je, drevo vo vašom ohni syčí, nevydáva takmer žiadne teplo a spôsobuje tmavý dym. Potom sa uistite, že vietor je správny na rozdúchavanie ohňa vo vašej miske. Pravidelne tiež vyfukujte trochu vzduchu cez váš oheň. Za žiadnych okolností nepoužívajte tekuté palivo, ako je metylalkohol; toto je životu nebezpečné. Akonáhle váš oheň horí, trik je udržiavať ho a udržiavať ho na rovnakej teplote. Urobíte to tak, že pridáte polená na miesta, kde menej svieti.

Dodatočné parametre

Kategória: GRILY
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: