Zákaznícka podpora:info@pohodanaterase.sk

Regulátor HEATSTRIP TT-MTR s dialkovým ovládačom

Kód: TT-MTR
€169
Skladom

Regulátor HEATSTRIP TT-MTR s diaľkovým ovládačom - ovládacie zariadenie je vyvinuté špeciálne pre elektrožiariče HEATSTRIP a má za úlohu maximálne zjednodušiť ovládanie žiaričov a znížiť ich prevádzkové náklady.

Detailné informácie

Podrobný popis

POPIS
Regulátor HEATSTRIP TT-MTR s diaľkovým ovládačom - ovládacie zariadenie je vyvinuté špeciálne pre elektrožiariče HEATSTRIP a má za úlohu maximálne zjednodušiť ovládanie žiaričov a znížiť ich prevádzkové náklady. To zaistí časovač pre automatickú prevádzku infražiaričov. Časovač má 4 nastaviteľné programy - 1 hodina, 2 hodiny, 4 hodiny alebo trvalú prevádzku. To je ideálne, keď nie je vyžadovaný prevádzka po neobmedzenú dobu, napr. počas grilovania, akcie pod holým nebom, doby obedov a večerí v reštauráciách, výrobných linkách atď. Po uplynutí nastavenej doby sa žiarič automaticky vypne. Ďalšia prevádzka bude pokračovať za maximálnej teploty. Súčasťou ovládača je diaľkový ovladač.

ROZMERY BALENIA
100 x 60 x 100 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrievače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie