Cocoon jedálenská súprava

Kód: COCOON DINING
Značka: Applebee
€3 599
Na sklade u výrobcu

V živote je dôležitejšie tešiť sa z dobrých vecí. Jedálenská súprava Joie de Vivre pripomína, že pevné hodnoty ako kvalita a autentická krása sú trvalé. Skladá sa z jedného teakového stola kde sa zmestí až 8 osôb a šiestich jedálenských stoličiek Cocoon.

Detailné informácie

Podrobný popis

 O čom to je? 

☑️   vysoká kvalita
☑️   veľa priestoru
☑️   vhodná do exteriéru
☑️   BEE WETT technológia
☑️   prírodný materiál teak v kombinácií s umelým ratanom

 

 Kúp si ju keď.. 

✅   máš rád kvalitné veci
✅   máš veľa priateľov
✅   máš na terase dostatok priestoru
✅   chceš nechať nábytok na daždi

 

 Nekupuj si ju keď.. 

❎    hľadáš lacné riešenie
❎    si limitovaný priestorom
❎    nemáš rád ratan

 

Popis stôl

Robustný jedálenský stôl, z ktorého sa budete tešiť ešte roky a strávite veľa príjemných chvíľ s priateľmi a rodinou. Teaková doska stola je rozdelená na dve samostatné dosky, čo potrhuje jedinečný dizajn stola. Stôl je určený pre 8 osôb.

Veľkosť - 250 x 100 x 76 cm (d x š x v). 
Materiál - teak

Ponúkame aj menšiu verziu stola pre 6 osôb, nie však ako set. Preto je potrebné si ho vyskladať spolu so stoličkami. Viac info tu. 


Popis stolička

Jedálenská stolička Cocoon má typický dizajn Cocoon kde hlavným prvkom sú kruhové tvary. Napriek tomu je prekvapivo štíhla. Jej charakter ešte zvýrazňuje robustné hliníkové operadlo, ktoré plynulo prechádza do lakťových opierok.

Umelý ratan je decentne prepletený cez hliníkovú konštrukciu opierky vďaka moderným technikám pletenia. Súčasťou jedálenskéj stoličky Cocoon je aj podsedák BEE WETT ® odolný voči poveternostným vplyvom. 

Veľkosť - 60 x 83 cm (š x v)
Materiál - hliník
steny - umelý ratan (Polyetylén) 20mm, farba Mocca
vankúše - zelené, Bee Wett technológia, 238 g/m2, látka Olefin

Set obsahuje - 1x stôl a 6x stolička


BEE WETT technológia

beewett

Prémiová produktová rada BEE WETT zaručuje, že vankúše sú odolné voči poveternostným vplyvom a môžete ich jednoducho nechať vonku. Neabsorbujú vlhkosť na rozdiel od bežnej peny. Odnímateľné poťahy sú vyrobené z odolnej látky Olefin, ktorá je oderuvzdorná, ľahko umývateľná, odpudzuje vodu, odolná proti hnilobe a plesni, odolná voči UV žiareniu, vlhkosti, ale navyše mäkká a pohodlná. Otvorená tkaninová štruktúra na spodnej strane vankúša odvádza vlhkosť a preto vankúš BEE WETT schne veľmi rýchlo oproti bežným vankúšom.


Údržba vankúše

záhradný nábytok AppleBee s technológiou Bee Wett je vďaka použitým materiálom vhodný do exteriéru a dobre zvláda nepriaznivé počasie. Správnou starostlivosťou o látku môžete prispieť k optimálnej životnosti vašich vankúšov. Z vankúša odstráňte nečistoty, kým sa usadia v látke, a nenechajte rozliate (tekuté) látky vsiaknuť, ale ihneď ich odstráňte. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani chlór. Poťahy môžete namočiť v mydlovej vode alebo ich umyť na jemnom programe maximálne pri 30 stupňoch. Vždy dôkladne opláchnite! Na udržanie vodoodpudivej vrstvy vankúšov môžete do vody na posledné opláchnutie pridať impregnačnú látku (napr. Harmisol). Poťahy neodporúčame sušiť v sušičke ani žehliť. Hneď ako sa poťahy doperú, nasaďte ich naspäť na penové vankúše ešte mokré, aby získali svoj pôvodný tvar.

Údržba teak

chcete aby si vaše drevo zachovalo prírodnú farbu alebo uprednostňujete strieborno-sivý teakový vzhľad? Prečítajte si všetko o údržbe teakového záhradného nábytku.

Dodatočné parametre

Kategória: Jedálenské súpravy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 140 kg